Petten 1 presenteert nieuwe spelers!

4 nieuwe aanwinsten versterken de selectie van Petten 1

Petten 1 heeft voor komend seizoen maar liefst 4 versterkingen aan de selectie kunnen toevoegen.

Lesley Turfboer komt over uit het sterke JO19 team, Daan Hoving maakt de overstap vanuit het super gezellige 2e team, nadat de doktoren hebben aangegeven dat de knie weer sterk genoeg is. Owen Gatowinas komt van het Helderse Zeemacht en Stef Baten vanaf Hollandia T.

 

Op de foto’s zijn de spelers te zien bij de onze trotse sponsoren van Petten 1: de Watersnip de M2 Autoservice

 

De volledige selectie:

Niels Kooy, Dennis Roukema, Arvith Vos, Marcel Guyt, Stef Baten, Milo van Ravenswaaij, Stefan Roersma, Nigel Pankras, Job Schut, Koen Schut, Jip Turfboer, Lesley Turfboer, Daan Hoving, Lester Kaart, Chris Borgelt en Owen Gatowinas.

De selectie staat onder leiding van hoofdtrainer/coach Ben Kaart, assistent coach Max van Arkel en assistent trainer Mario van Ravenswaaij.

petten 1 bij bord vv Petten petten 1 bij bord vv Petten
petten 1 bij M2 petten 1 bij M2
petten 1 bij Watersnip petten 1 bij Watersnip