Een jaar langer de tijd om je voor te bereiden op de Kermisloop

Zondag 18 oktober 2020 stond de kermisloop met potlood geschreven in de agenda, maar helaas hebben ook wij moeten besluiten dit prachtige evenement naar volgend jaar te verschuiven.

Corona houdt de hele wereld bezig en alleen samen kunnen wij weerstand bieden tegen dit hardnekkige virus. Uiteindelijk is er niets belangrijker dan een ieders gezondheid………

Wij als organisatie kunnen de gezondheid van onze vele vrijwilligers en deelnemers niet garanderen en daarom hebben wij met pijn in ons hart moeten de besluiten de editie van 2020 niet door te laten gaan.

Omdat trainen zonder doel vaak als lastig(er) wordt ervaren (waar doe ik het nu voor) willen wij alle mensen uit Petten en net daar buiten (het moet ook niet de druk worden) uitdagen om op zondag 18 oktober (niet allemaal tegelijk) de route van de kermisloop (5 of 10km) af te leggen. Hardlopend en/of wandelend……..allebei is goed en jouw ervaring te delen via onze facebookpagina (hier is ook de route te vinden) – Kermisloop Petten – middels een foto en/of mooie enthousiaste verhalen

Hulp nodig om de juiste route te lopen? Zondag 18 oktober zal Martha de 5km en Chris de 10km lopen. Wie wil aanhaken is welkom – let op de 1,5m. Wij starten om 11.00 op het plein 1945

Hierbij willen wij de hoop uitspreken dat de kermisloop 2021 weer doorgang kan vinden op de “normale” manier en dat wij weer mogen rekenen op de steun en hulp van onze altijd enthousiaste vrijwilligers en dat wij in 2021 vele enthousiaste lopers aan de start mogen ontvangen.

Allemaal veel trainingsplezier, want waar is het leven is het beter te beleven dan tijdens het bewegen…………….

Voor eventueel meer informatie kunt u contact opnemen met Chris Bakker - 0616453688

Met sportieve groet

Namens de organisatie

Chris Bakker

Martha van Wonderen

Ambro van Straten